Подищанська ЗОШ І-ІІ ступенів

До 1917 року в с. Подище 87% населення було неписьменним. В селі була початкова школа, в якій працювало 2 учителі (1 із середньою освітою), і навчалося до 25 учнів. В 1918 році в школі працювало три вчителі: Соболь Степан Федорович - завшколою, Радько Іван Митрофанович, Крикунівська О.С. До 1929 року була лише початкова школа, в якій працювало три вчителі, навчалося 74 учні (станом на 1 січня1925 року). Завшколою був Гордієнко. Нинішнє приміщення школи почали будувати в 1927 році, в 1929 р. школа прийняла перших учнів і почала функціонувати, як семирічна.

Її першим директором був Нюнька Іван Іванович. В 1932 році школу очолив Даниленко Григорій Павлович. Завучем школи був Гришко Петро Романович. В цей час на території школи був насаджений фруктовий сад на площі 2 га.

В роки Великої Вітчизняної війни село місцем боїв не було, тому приміщення школи збереглося. Але її директор Даниленко Г.П. разом з іншими активістами в 1942 році був розстріляний фашистами. З 1941р. по 1944р. школа працювала як початкова, очолював її Соболь Степан Федорович. З 1944 року школа відновила свою роботу, як семирічна.   В післявоєнний час навчанню і вихованню дітей свої сили, знання, вміння, педагогічну майстерність, очолюючи школу, віддавали: Терницький І.П . , Шут Єфрем Ількович, Коцюбинський М., Чеберда Антон Кирилович, Пазич Ніна Миколаївна.

З 1983 року по 2010 рік школу очолював Дьогтяр Григорій Михайлович. В приміщенні школи знаходиться 7 класних кімнат, учительська, кабінет директора та шкільна їдальня. Поруч основного приміщення побудована котельня газового опалення. В 1975 році збудоване приміщення шкільної майстерні на 4 кімнати. Тут знаходиться столярна та слюсарна майстерні. З 1929 року по 2003 рік школу закінчило більше 1 тис.100чол. З 1954 року по даний час 85 випускників закінчили школу з відзнакою. 150 учнів нагороджено Похвальними листами. В школі денна форма навчання з 5-денним робочим тижнем.

Нині загальноосвітньою школою  І-ІІ ступенів керує Власенко Тамара Григорівна, яка  жіночим розумом покращила добробут закладу.