НЕХАЙ СЕРЦЕ НАПОВНИТЬСЯ ВДЯЧНІСТЮ ТА УСМІХНЕТЬСЯ!

Усмішка свідчить про щось хороше.

Усмішка свідчить про турботу.

Усмішка свідчить про розуміння.

Усмішка свідчить про злагоду.

Усмішка свідчить про успіх.

Усмішка свідчить про вдоволення.

Усмішка свідчить про вдячність.

Візьміть із собою усмішку на весь день.

Із нею йдіть на роботу і повертайтеся додому.

Нехай усмішка серця відбивається на нашому обличчі.

І ви будете як сонце,  для інших.

Тому що осяяли день кожного,з ким зустрілися!

Самоврядування це :

Метод організації дитячого колективу, який забезпечує формування відносин відповідальної залежності в колективі та організаторських рис окремої особистості;

- Складова частина системи педагогічних закладів, оскільки воно вирішує специфічні завдання у створенні єдиного колективу дорослих і дітей;

- Наслідок педагогічного управління дітьми з боку дорослих;

- Принцип організації життя дитячого колективу;

- Діяльність, яка здійснюється самими дітьми, включаючи постановку мети, її розробку та спрямована на вдосконалення колективу і кожної особистості зокрема.

Вищим органом учнівсього самоврядуваня є Учнівська рада, метою засідань якої є:

- Розвиток навичок творчого вирішення завдань, створення позитивної мотивації та зацікавленості учнів;

- Формування вміння мислити, узагальнювати;

- Виховання поваги до колективу, почуття відповідальності;

- Налагодження тісних контактів і взаєморозуміння між різними гілками громадськості, спільне вирішення проблем, профілактика виникнення конфліктних ситуацій;

- Необхідність у творчому ставленні до справи шкільного самоврядування;

- Використання нових інноваційних технологій у виховній роботі.

Під час таких засідань учні навчаються самостійно мислити, аналізувати, приймати рішення, думати не лише про себе, а й про тих, хто поряд, поважати їх та їхні права. У школярів виховується почуття патріотизму, відповідальності, громадянської свідомості та активності.

Учнівське самоврядування - це спосіб організації життя учнівського колективу. Воно дозволяє учням відчути себе господарями в школі, класі, розвиває навички організаторської роботи в управлінні справами колективу. У школі воно охоплює всі первинні проміжні та загально-шкільні колективи, товариства, клуби, інші об”єднання учнів.

Органи учнівського самоврядування мають право порушувати перед адміністрацією питання щодо виховання та навчання учнів, брати участь у роботі громадських шкільних органів, нарадах при директорові школи с планування та підбиття підсумків навчально- виховного процесу, організації вільного часу канікул учнів.

Ці органи мають право визначати форми та методи учнівського самоврядування, організовувати гуртки за інтересами, трудові об”єднання школярів, випускати стінні газети, проводити загально-шкільні лінійки, допомогати в організації культурно-масової, спортивної роботи, технічної та художньої творчості.

Органи шкільного самоврядування сприяють активній участі школярів та діяльності школи, виховують у них відповідальне ставлення до навчання як громадянського обовязку, дисциплінованість, скромність, почуття господаря, пропагують здоровий спосіб життя.

Органи учнівського самоврядування взаємодіють з педагогічним колективом на засадах співпраці, що сприяє творчій діяльності учнів та дорослих.

Самоврядування – дієвий спосіб поєднання теорії та практики у вихованні громадянина, своєрідна практична частина громадянської освіти та виховання.

Самі  вирішили –

Самі зробили –

Самі відповідаємо !

Подищанська школа намагається керуватися інтересами й потребами дітей, які  не лише вчаться, а й живуть повноцінним і духовним життям. І саме через шкільне самоврядування, яке пройшло довгий шлях, до початку безпосередньої  практики, відбувається процес підготовки майбутніх активних громадян нашої держави, із глибоко усвідомленою життєвою позицією, почуттям національної самосвідомості, які б змогли розв'язувати як щоденні, так і масштабні завдання, приймати власні рішення.

Шкільне самоврядування – це рада, до якої входять активісти та лідери школи.

Голова ради учнівського самоврядування

Заступник голови

Було також створено низку комісій з різних напрямів:

·          Навчальна

·          Дисципліни і порядку

·          Редколегія

·          Цікавих справ

·          Робота з молодшими

·          Позашкільна робота

2011-2012 н.р.

Котенко Ярослав

Навчається на ІІІ курсі Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу імені І.Я.Франка