Наповнюваність класів і мережа

2019-2020н.р.

2020-2021н.р.

учнів

Правила прийому до закладу освіти

Зарахування учнів до загальноосвітнього навчального закладу та їх відрахування

1.Засновник закріплює за закладом відповідну територію обслуговування і до початку навчального року бере на облік учнів, які мають його відвідувати.

2.Зарахування учнів до всіх класів здійснюється без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до території обслуговування.

3.Керівник закладу зобов'язаний вжити заходів до ознайомлення дітей та їх батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до закладу, його статутом, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховногопроцесу.

4.Зарахування учнів до закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його керівника.

Для зарахування учня до закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження дитини, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до навчального закладу II ступеня — документ про відповідний рівень освіти.

До першого классу зараховуються, як правило, діти з шести років.

5. Переведення учнів закладу до наступного класу здійснюється у порядку, встановленому МОН.

Зразок заяви згідно додатку 1

Додаток 1 до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (пункт 4 розділу І Порядку) ЗРАЗОК Директору _______________________ (повне найменування закладу освіти) _________________________________ (прізвище та ініціали директора) _________________________________, (прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) заявника чи одного з батьків дитини) який (яка) проживає за адресою: ________________________________ (адреса фактичного місця проживання) Контактний телефон: ______________ Адреса електронної поштової скриньки: ________________________ ЗАЯВА про зарахування Прошу зарахувати _______________________________________________ (прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), дата народження) до ___ класу, який (яка) фактично проживає (чи перебуває) за адресою ____________________________________________________________________ на _____________ форму здобуття освіти. Повідомляю про: наявність права на першочергове зарахування: так/ні (потрібне підкреслити) (_______________________________________________________); (назва і реквізити документа, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти) навчання у закладі освіти рідного (усиновленого) брата/сестри: так/ні (потрібне підкреслити) _______________________________________________; (прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності) брата/сестри) про роботу одного з батьків дитини в закладі освіти __________________ ____________________________________________________________________; (прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності), посада працівника закладу освіти) про навчання дитини у дошкільному підрозділі закладу освіти: так/ні (потрібне підкреслити); потребу у додатковій постійній чи тимчасовій підтримці в освітньому процесі: так /ні (потрібне підкреслити); інші обставини, що є важливими для належної організації освітнього процесу: ____________________________________________________________. Підтверджую достовірність всієї інформації, зазначеної в цій заяві та у наданих до заяви документах. Додатки: (за переліком, визначеним пунктом 4 розділу І Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367) _________ ________________ (дата) (підпис)  Зазначається лише для дітей з особливими освітніми потребами.

Порядок зарахування відрахування та переведення учнів згідно додатку 2

Додаток 2 до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (пункт 3 глави 1 розділу ІІ Порядку) Бланк закладу/кутовий штамп ДОВІДКА Цією довідкою підтверджується, що ________________________________ (прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), дата народження) відрахований (не зарахований) із (до) закладу освіти. Директор ________________ (підпис)